Výběr mých fotografií

Rodiny venku 

Business focení

Těhotenské focení

Profilové fotky u vás

Objednala jsem rodinné focení, tak trochu s obavami. Bylo zřejmé, že to s naší smečkou nebude lehké. Hlavně mužská část se na tuto zprávu netvářila nadšeně..., ale vše bylo moc fajn a na fotkách je nakonec zachycená i naše psí slečna. Paní fotografka zvládne naladit puberťáky, nevrlé pány či dámy i dravou zvěř.
Míla Vacková
Zuzka nám fotí celou rodinu už od naší svatby. Nejvíc oceňuji její vřelý přístup a praci s ratolestmi, proto ji doporučuji všem, kteří chtějí krásné fotky.
Sylva
Díky Zuzce za fotky mých ručně háčkovaných čelenek a čepic. Je to profík a nadšenec. Každé setkání s ní je pro mě příjemně stráveným časem, který si užívám. A skvěle to umí při focení s dětmi!
Kateřina Chmelařová, Guli Guli
Se Zuzkou Řebíčkovou Minxovou jsme měli možnost fotit rodinné vánoční fotky na konci roku 2020. Zuzka je úžasně příjemná, pohodová, má skvělé nápady a přirozenou autoritu i před "puberťáky". Není pro ní nic nemožné, výzev se nebojí, což dokazuje, že vyfotila fotky, na kterých bylo dohromady 9 dětí různého věku a všichni na nich vypadají dobře, nikdo neutekl ze záběru, puboši se tváří přirozeně atd. Už se těším na další jarní focení!
Veronika Wangle

Ozvěte se mi!

Ať můžeme nezávazně probrat, co chcete nafotit

Fakturační údaje

Na Sádkách 2487
Brandýs nad Labem - Stará
Boleslav 25001
IČ: 02847582 (neplátce DPH)

Sledujte mě na sociálních sítích

Facebook: @zuzanaminx
Instagram: @zuzanaminx
LinkedIn: @zuzanaminx
Youtube: @zuzanaminx