Lifestyle u vás doma

Důvěru, které se mi od vás dostává, si velmi hýčkám. Vím, že vstupuji do prostoru, který je velmi osobní. Cítím to já, ale i vy. Děti se chovají přirozeně, necítí žádnou změnu. Tátové jsou rádi, že se nemusí na focení příliš chystat. Fotím tak, jak to je a někdy neprobíhá vše ideálně, někdy je vše bláznivé. Ale vždy nádherné, vaše.

Dlouho jsme se k focení u nás doma odhodlávali. Když se nám narodil druhý syn, už jsme neváhali. Vše tak letí. Věděli jsme, že oslovíme Zuzku. Měli jsme pocit, že patří do naší rodiny už dlouho. Byla velmi empatická, nespěchala na nás. Starší syn se předváděl, ale ona jeho energii převedla do velmi vtipných výsledných fotografií. Máme nádhernou památku a těšíme se příště, až děti povyrostou. Zuzko, děkujeme!
Markéta L., Úvaly
U Zuzky se fotíme každý rok, někdy i víckrát. Děláme si na konci každého roku fotoknihu a její fotky milujeme. Děti se před ní vůbec nestydí a to máme už jednoho puberťáka. Na každé focení se moc těšíme, vždy se skvěle pobavíme. Minule Zuzka donesla nám rodičům i šampaňské a skleničky, to nás dostalo :-).
Hlávkovi, Letňany
Milá Zuzko, děkujeme za super focení u nás doma. Ten čas s vámi tak uplynul a příjemně. Jsem moc ráda, že jsme si vybrali právě nás. I manžel říkal, že nevěřil, že to může probíhat tak v pohodě. To je snad největší ocenění. Děkuji.
Klára Nová, Kolín
Zuzi, moc děkujeme za tu pohodu. Měla jsem nervy, ale úplně zbytečně. Nevím, jak jsi dokázala zorganizovat tři kluky, jsi profík. Kluci se ptají, kdy prý zase přijdeš)). Díky moc.
Janča L. a moji svišti

Ozvěte se mi!

Ať můžeme nezávazně probrat, co chcete nafotit

Fakturační údaje

Na Sádkách 2487
Brandýs nad Labem - Stará
Boleslav 25001
IČ: 02847582 (neplátce DPH)

Sledujte mě na sociálních sítích

Facebook: @zuzanaminx
Instagram: @zuzanaminx
LinkedIn: @zuzanaminx
Youtube: @zuzanaminx