Business focení

Profesní fotografie je základem Vaší prezentace. Dělá první dojem na Vašeho potencionálního zákazníka nebo zaměstnavatele a ten může být v dnešní rychlé době rozhodující. Potřebujete fotku na LinkedIN? Na web? Na sociální sítě nebo pro reklamní účely? Hledáte novou práci nebo jí už máte a potřebujete dobrý portrét pro Vaši prezentaci? 

JAK PROBÍHÁ FOCENÍ?

  • Poté, co si společně domluvíme termín, důkladně probereme, jaký je účel Vašeho focení. Jak fotografie chcete primárně využívat, abychom nejlépe vystihly Vaší osobnost i představy.
  • Před focením velmi doporučuji navštívit kadeřníka nebo barbera, případně věnovat úpravě vlasů pozornost.
  • Pokud potřebujete vizážistku, velmi ráda ji zajistím. Pro business fotografie je to investice, která se 100% vyplatí.  Zvládneme to ale samozřejmě i bez ní, pokud se umíte dobře nalíčit sama.
  • Na focení si vemte více outfitů. Často se stane, že ten, ve kterém se cítíte běžně nejlépe, není nakonec Váš favorit na fotkách. 
  • Spolupracuji s profesionální vizážistkou Hankou Trojákovou, která líčí moderátory na Primě. Jejím darem je velmi klientky naladit i uvolnit. Respektuje to, jak se bežně líčíte, ale dodá Vám jednoznačný šmrnc. Během focení se o Vás dále stará, aby bylo vše perfektní.
  • Po celou dobu focení Vás vedu. Vysvětluji i předvádím pózy. Říkám Vám, kam dát ruce, jak se postavit, kam se dívat. Zároveň se snažím, aby vše probíhalo ve velké pohodě. Uvolněně. Během focení se společně díváme na snímky a vy tak můžete hned vidět, jak na fotkách vypadáte, co se Vám líbí.
  • Fotíme v mém ateliéru ve Staré Boleslavi nebo na domluvené lokaci s Vámi.

JAK TO BUDE  PO FOCENÍ?

  • V den focení Vám zasílám neupravené náhledy fotografií formou webové galerie.
  • Jakmile svůj výběr potvrdíte, začínám na Vašich fotografiích pracovat. Upravené fotografie posílám do dvou dnů až týdne, dle množství opět formou webové galerie, odkud si můžete fotografie v plné velikosti ihned stáhnout.
Děkuji za úžasnou péči. Z rukou Haničky jsem vyšla jako nová krásná žena. Starala se o mě v průběhu celého focení, starala se mi o vlasy, takže jsem moc spokojená. Děkuji za focení, za všechny pózy, které jste mi poradila. Cítila jsem se moc dobře. Výsledek je nádherný.
Karin Kolářová, business focení

Ozvěte se mi!

Ať můžeme nezávazně probrat, co chcete nafotit

Fakturační údaje

Na Sádkách 2487
Brandýs nad Labem - Stará
Boleslav 25001
IČ: 02847582 (neplátce DPH)

Sledujte mě na sociálních sítích

Facebook: @zuzanaminx
Instagram: @zuzanaminx
LinkedIn: @zuzanaminx
Youtube: @zuzanaminx