Ráda vás vyfotím

Rodiny

Cítit se dobře, v pohodě, na fajn místě, s dobrou náladou. To patří ke každému rodinnému focení. Vážím si toho, když se rodiny pravidelně vrací a já mohu sledovat jejich proměny života. 

Od 2 200 Kč

Děti a puberťáky

Každý věk dětí má svá specifika. Každé dítě je originál. Jedno mají ale společné. Všechny rostou. S respektem k věku, stydlivosti i střeštěnosti je zachytím takové, jací jsou.  

Od 2 200 Kč

Živnostníky a firmy

Potřebujete fotky na web nebo sociální sítě? Vytvořím autentické fotografie vás a (nebo) vašich zaměstnanců, firemních prostor, produktů nebo služeb. Focení pro vás může být jednorázové, ale nejraději bych s vámi pracovala dlouhodobě.

Od 6 190 Kč

Svatby

Zachytím atmosféru, emoce i příběh. Budu s vámi celý den nebo jen tu část, na kterou se dohodneme. Nenaruším váš den, ale fotit budu neustále. Odevzdám všechny fotografie, o kterých si myslím, že byste je měli mít. Vím, jak moc je pro vás tento den důležitý.

ceník k zaslání

Pokud toužíte po opravdovosti fotografií, po úžasné atmosféře a hromadě neokoukaných nápadů požádejte o focení Zuzku. Je skvělá a její práce, jak sami vidíte mluví za vše.
Irena N.
Focení od Zuzky je vždy pohodové, bez problémů a výsledek je nádherný na pohled. Navíc má jiný úhel pohledu, než máme u nás ve firmě a tak nás vždy překvapí, jak fotografie nakonec vyzní. Zákazníky její fotky a následně náš produkt vždy láká ještě o kousek víc!
Vinotéka u zámku a Sběrky.
Se Zuzkou mne spojily naše děti a celý jejich život pozoruji, jak se její fotky proměňují a rostou stejně jako oni... všechny fotky mám spojené s tunou vzpomínek a zábavy. Je bezprostřední a každé focení, hlavně ta neplánovaná, si vždycky všichni moc užijí! (Lehounké šaty na ramínka v mrazu mezi šípky je top!;-)).
Sylva Habartová
Zuzka má podle mě velký cit pro detail. A právě maličkosti vytvářejí tu pravou atmosféru fotografie. Zkuste se schválně pozorně dívat! Oceňuji nápaditost připravené "scény" pro focení, nenásilnost. Zuzka tomu jde prostě naproti.
Eva Nejedlová

Ozvěte se mi!

Ať můžeme nezávazně probrat, co chcete nafotit

Fakturační údaje

Na Sádkách 2487
Brandýs nad Labem - Stará
Boleslav 25001
IČ: 02847582 (neplátce DPH)

Sledujte mě na sociálních sítích

Facebook: @zuzanaminx
Instagram: @zuzanaminx
LinkedIn: @zuzanaminx
Youtube: @zuzanaminx