Ahoj, jsem Zuzka

Jsem fotografka na volné noze s více než 6 lety zkušeností. Ráda fotím děti a ještě více puberťáky. Mojí nejoblíbenější disciplínou je portrét zblízka. Zaměřit se na oči a vyhrát si.

Mám za sebou řadu kurzů u Fotografické školy PPSOP. Jsem členem jejich VIP klubu, kde se členství nedá koupit, ale musíte se k němu "profotit".

Moje tři děti mě už přerůstají, ale nechybí jim smysl pro humor. Stále se od nich učím a někdy je to velká škola. Naše bíglice Ruby mezi ně skvěle zapadá. Moji nej).

S mým mužem ráda cestuji a ideálně obytkou. Brázdit zeměmi, zastavit, dát si kafe u jezera, na vyhlídce, přespat na divoko, otevřít víno, když dojedeme k moři, večeřet u křišťálově čisté řeky při západu slunce nebo jen naslouchat večerní letní louce. Jezdí s námi i děti a často za velmi krátkou dobu vyřešíme to, co jsme odkládali celý rok. Je to více než 15 let naše oblíbená terapie).

Tohle jsou mí rodiče. Mamka je typicky rozmázlá, protože taťka ji pravidelně rozesměje , když ji fotím. Táta je autorem dvou archivních fotografií níže. Jako malá jsem mu nadšeně asistovala v domácí temné komoře.

Mám tři ségry, a tak nás vždy všude bylo plno. Vlevo je naše společná fotka z dětství i s mamkou a naším Ferdou. Tenkrát nejlépe vycvičeným dobrmanem v zemi. Pro nás to byl ale Ferdík.

Mezi spoustou bratranců, se kterými jsem strávila úžasné dětství, jsme byly jediné holky.  Nikdy jsme se dohromady nenudili a stále něco vymýšleli. To nás zformovalo. Moc rádi na to vzpomínáme  a čerpáme dodnes.

Jsem 13 let lektorkou kojeneckého a dětského plavání i cvičení. Mám ráda, když se děti nechají pohltit vodním šílenstvím. Protože když to děti baví, dělají skvělé pokroky. Čerpám z nich spoustu energie. 

9 let spoluorganizuji ARTábory. Vždy na táboře udělám hromadu fotografií a fotím děti tak, aby měly (i jejich rodiče) co nejvíc vzpomínek. Tábor je vždy na téma umění a tradic určité země nebo se přímo zaměřuje na fotografii. Na fotce vpravo je zákulisní fotka z focení malé "Mexičanky". 

Spoluorganizuji také ARTvíkendy zaměřeny na výtvarně nadanou mládež, několik do roka, letos jsme úspěšně připravili několik dětí na výtvarné nebo fotografické obory.

ARTábory a ARTvíkendy jsou fenomenální! Děkujeme za originální způsob, jakým jste nechali děti objevit jejich fantazii.
Marie Kubáčová
Tím, že se mnou mamka fotí, trávíme společně čas, kdy děláme něco, co nás baví. Já z jejího focení rozhodně profituji a vždy na něj mám od kamarádů či sledujících na instagramu velmi dobré ohlasy.
Dcera Julie, 15 let
Fototábor mě naučil jak správně fotit a že fotit se dá úplně všechno a z jakéhokoli úhlu. A všichni se tam o účastníky úžasně starají a jsou moc milí. Já se při focení cítím volná a vše okolo je moje inspirace a pro mě je to jako forma odreagování od on-line školy a počítače a všech úkolů.
Nella Šmerdová, 12 let
Fotky od Zuzky máme všichni moc rádi! Samotné focení je zábava, a když i po letech narazíme na fotky z jejích letních táborů, okamžitě jsme zase tam! Krásně nám připomenou pocity, nálady i zážitky, které jsme na táboře prožili a vždy se moc těšíme na další léto a další tábor!
Kateřina Špičáková

Ozvěte se mi!

Ať můžeme nezávazně probrat, co chcete nafotit

Fakturační údaje

Na Sádkách 2487
Brandýs nad Labem - Stará
Boleslav 25001
IČ: 02847582 (neplátce DPH)

Sledujte mě na sociálních sítích

Facebook: @zuzanaminx
Instagram: @zuzanaminx
LinkedIn: @zuzanaminx
Youtube: @zuzanaminx