Doporučují mě

Šíleně nerada se fotím, neumím se „tvářit“ a fotkách mi to obvykle moc nesluší. Zuzce se povedlo nemožné. Focení jsem si užila, necítila se jako totální „dřevo“ a fotky jsou naprosto parádní! PS: Myslím, že je to i tím, že si focení užívá nejen focený…
Martina M.
Naši řidiči při rozvozu paliv k zákazníkům fotí rádi a mají k dispozici zajímavé přírodní scenérie. Ale do kvalitní fotky to má daleko, baví nás Zuzany oko, najde v obrazu vždy něco jiného, má cit pro lidský prvek a výtvarný detail. Navíc to každého baví a je to vždy super strávený čas
Waldera
Zuzka je báječný člověk s obrovským citem pro detail a dokáže ve svých fotografiích vystihnout ten správný okamžik. Celá naše rodina s ní strávila krásné odpoledne s úžasnými fotkami na závěr. Profík každým coulem.
Anna Rohulánová
Neskutečná empatie, ochota, krásná spolupráce.
Lenka Liscová
Na facebooku jsem viděla krásné, neokoukané fotky z vánočního focení a poprosila jsem Zuzku, zda by vyfotila naši rodinu. Focení bylo novým zážitkem pro nás všechny. Fotky jsou dokonalé, jsem velmi nadšená. Právě plánujeme svatbu a jsem velmi ráda, že nám ji nafotí právě Zuzka.
Kateřina Sehnalová a Milan Radda
Focení pro nás byla zábava i pohoda. Máme rádi fotky s duší, které nejsou strojené. Zuzky fotky mají nápad, barevnost hodnu Gaudího a zachycují skvěle emoce. Miluji její portréty i schopnost vyfotit ticho. Dokážu si představit nechat své rodinné příslušníky vyfotit od jara do zimy a vždycky budu nadšená a okouzlená něčím novým.
Michaela Šeborová
Zuzka má podle mě velký cit pro detail.  A právě maličkosti vytvářejí tu pravou atmosféru fotografie. Zkuste se schválně pozorně dívat! Oceňuji nápaditost připravené "scény" pro focení, nenásilnost. Zuzka tomu jde prostě naproti.
Eva Nejedlová
Vánoční focení jsem dostala jako předčasný dárek k Vánocům a byla jsem naprosto nadšená! Připravené prostředí i přístup byl nad očekávání bezvadný a společně s dětmi jsme si to celé velmi užili! Výsledné fotografie nezklamaly, neboť vím, že Zuzana umí zachytit do fotografie přesně to, jaký ten člověk opravdu je. Proto smekám před Tvým talentem a na příští focení se neváhám objednat znovu!
Petra Roušarová
Focení od Zuzky je vždy pohodové, bez problémů a výsledek je nádherný na pohled. Navíc má jiný úhel pohledu, než máme u nás ve firmě a tak nás vždy překvapí, jak fotografie nakonec vyzní. Zákazníky její fotky a následně náš produkt vždy láká ještě o kousek víc!
Vinotéka u zámku a Sběrky
Pokud toužíte po opravdovosti fotografií, po úžasné atmosféře a hromadě neokoukaných nápadů požádejte o focení Zuzku. Je skvělá a její práce, jak sami vidíte mluví za vše.
Irena N.
Focení se Zuzkou je vždy kreativní, zábavné a fain, a to i pro ty, kteří jsou jako já a neradi se fotí. Zuzka má skvělé oko na detail, nápady na focení a zná mnoho krásných míst. Je vždy příjemná a profesionální a Vaši představu vždy pozorně vyslechne. Pokud žádnou nemáte, nabídne Vám spoustu nápadů a možností, jak Vaše focení zrealizovat. Její fotky jsou plné barev a života. Focení s ní rozhodně doporučuji!
Petra Thomas, Yogadwara
Fototábor mě naučil jak správně fotit a že fotit se dá úplně všechno a z jakéhokoli úhlu. A všichni se tam o účastníky úžasně starají a jsou moc milí. Já se při focení cítím volná a vše okolo je moje inspirace a pro mě je to jako forma odreagování od on-line školy a počítače a všech úkolů.
Nella, 12 let
Fotky od Zuzky máme všichni moc rádi! Samotné focení je zábava, a když i po letech narazíme na fotky z jejích letních táborů, okamžitě jsme zase tam! Krásně nám připomenou pocity, nálady i zážitky, které jsme na táboře prožili a vždy se moc těšíme na další léto a další tábor!
Kateřina Špičáková
Tím, že se mnou mamka fotí, trávíme společně čas, kdy děláme něco, co nás baví. Já z jejího focení rozhodně profituji a vždy na něj mám od kamarádů či sledujících na instagramu velmi dobré ohlasy.
Dcera Julie, 15 let
Focení mě moc bavilo a celou dobu panovala příjemná atmosféra. A i když jsem si myslela, že jsem úplně nefotogenická, povedlo se několik moc hezkých fotek. Zuzce děkuji!
Lucka, 15 let
Nedávno jsem viděl dokument o Annie Leibowitz, a to, co ti lidé o ní povídali, tak takové je focení se Zuzkou. Přirozené, nenucené, veselé.  Skromné, ale nesmírně intenzivní, jako setkání s dobrým přítelem.
H. A. Syčák
Focení se Zuzkou je zábava s milým překvapením. Je to zážitek a přitom zcela přirozené setkání. Zuzka je naší rodinnou fotografkou již několik let. Jsme za to velmi rádi.
Lea a Jirka Sehnalovi
Indiáni prý věří, že fotografie krade duši. Nejsem indián, ale cítím, že Zuzčin dar je právě to, že se jí daří zachytit odraz duše fotografovaného. Možná proto jsou její fotky tak opravdové a krásné.
Agi S.,13 let
S focení se Zuzkou člověk odchází vždy s úsměvem na tváři, se zážitky z experimentování, aby fotka vypadala co nejlépe a samozřejmě s fotkami, co bych si doma sama v životě nevyfotila.
Lucka Zelinková, 13 let
Mě focení se Zuzkou moc baví. Je sranda, když se šklebíš na kameru a Zuzka z toho pak udělá úžasné fotky.
Bea S., 12 let
Takže já začnu, hodně se mi líbilo to s tím, jak tam každá fotka byla jinak barevná, je vidět, že Zuzka si s tím dává hodně záležet. Taky se mi moc líbilo to focení s barevným práškem, to také bylo krásné a ty fotky, které z toho vyšly , byly krásné , opravdu okouzlující. Nebo to focení proti slunci také bylo krásné. Pak to za prostěradlem, to co se z toho vyklubalo, bylo moooc hezké a chtěla bych říct Zuzce, že je nejlepší fotograf, kterého znám, vždy fotí nerozmazaně , prostě krásně.
Henrika, 11 let
Zuzko, moc děkuji za příjemné rodinné focení. Vše probíhalo ve velmi uvolněné náladě, nic strojeného a štelovaného. Výběr místa k focení bylo úžasné, přála jsem si, aby to bylo v přírodě bez lidí... a vymyslela jsi to báječně, cesta obklopená polem-úžasné. Oceňuji Tvoji kreativitu, vše bylo velmi přirozené. Například výskok v běhu s mým mužem, dětmi a naší psí slečnou. Fotky byly zpracovány v super čase a velmi přirozené i výběr fotek byl dle mého.gusta. Určitě se s Tebou ještě setkáme, abychom vymysleli společné focení, možná tentokrát i statické, ve stylu Vašeho vánočního foceni. Těším se na Tvojí fotodokumentaci společných chvil naší rodiny. Děkuji.
Barbora Stieberová
Se Zuzkou mne spojily naše děti a celý jejich život pozoruji, jak se její fotky proměňují a rostou stejně jako oni... všechny fotky mám spojené s tunou vzpomínek a zábavy. Je bezprostřední a každé focení, hlavně ta neplánovaná, si vždycky všichni moc užijí! (Lehounké šaty na ramínka v mrazu mezi šípky je top!;-)).
Sylva Habartová
Moc jsme si focení užili. Na to že jsme oba stydliví jsme se cítili dobře a byli jsme rádi za jasné pokyny co dělat a jak pózovat. S výsledkem jsme velmi spokojení :)
Adéla Kukalová
Byla jste skvělá, přátelská a celou dobu jste nás udržela motivované. Máte krásné rekvizity.
Pavlina Joyeux
Focení se nám moc líbilo, jste moc sympatická a máte milý a vřelý přístup k dětem i dospělým, určitě se ještě na focení vrátíme, děkujeme.
Michaela Kolčabová

Ozvěte se mi!

Ať můžeme nezávazně probrat, co chcete nafotit

Fakturační údaje

Na Sádkách 2487
Brandýs nad Labem - Stará
Boleslav 25001
IČ: 02847582 (neplátce DPH)

Sledujte mě na sociálních sítích

Facebook: @zuzanaminx
Instagram: @zuzanaminx
LinkedIn: @zuzanaminx
Youtube: @zuzanaminx