Časté dotazy

Co si potřebuji nachystat na focení?

Určitě dobrou náladu, ale známe to, ne vždy jsou všichni členové rodiny ve formě. Tak v tomto případě se nestresujte, půjde to. Doporučuji Vám sladit si příjemně oblečení se všemi členy. Nekombinovat příliš mnoho barev, ale ty hlavní propojit  mezi všechny členy rodiny. Ráda Vám poradím, na Vaší představě se domluvíme a  přiblížíme k realitě. A pokud nevíte, vemte si klidně s sebou více variant.
Zkuste se vyhnout velkým nápisům a vzorům na mikinách i tričkách.

Nerada se fotím, má to cenu?

Určitě. Většina lidí Vám řekne to samé: Nerad/a se fotím. Na focení se připravíme a provedu Vás tak, aby se Vám nechtělo odejít :-).  Je důležité si to užít, protože na fotkách je to pak znát. Vemte dětem jejich oblíbené hračky, nebojte se nevšedních odměn. Připojte i Vašeho psa, když budete chtít. Cenu to rozhodně má a velkou. Budete mít společnou vyladěnou fotku a ideálně plnou smíchu.

Zajímá mě business balíček, co s pod tím mám představit?

Nejdříve Vám doporučím nahlédnout do portfolia, kde jsou ukázky živnostníků i firem, které využili mých služeb. Originální fotografie jsou vždy nejlepší volbou. Nemusíte řešit, zda je (ne)používáte legálně nebo jste již stopadesátý uživatel, který si fotku koupil ve fotobance. Buďte originální. Základem je úvodní schůzka, při které se domluvíme na Vaší představě a obsahu. Např. vytváříte si nový web a  stojíte o fotografie zaměstnaců, produktů i místa podnikání. Nebo máte hotový strategický plán pro Vaše sociální sítě, které potřebujete  pravidelně plnit příspěvky. Můžeme se domluvit na pravidelném focení, to Vás mimojiné pomůže v plánování, čímž ušetříte spoustu času  ahlavně si můžete dělat svou práci. Někdy jsou potřeba fotky pro jiná média a stále je to o tom, že tak nejlépe reprezentuje sebe nebo Vaší firmu. Cena se odvíjí od rozsahu zakázky.

Kdy dostanu fotografie a v jaké formě?

Tyto informace jsou pospány v obchodních podmínkách. Vždy se s Vámi domluvím na přesném termínu dodání. U tématického focení je to do 10ti dnů, u rodinného focení do 2 týdnů. U svateb garantuji 15 fotografií do druhého dne a zbylou část do 3 týdnů. Bussines fotografie jsou specifické, domlouváme se individuálně. Zkuste se ale objednávat tak, abychom nevytvářeli zbytečný stres. Vždy obdržíte fotografie elektronicky v plné velikosti přes Úschovnu nebo Posílej. Pokud budete mít zájem, zašlu Vám fotografie i ve zmenšeném formátu pro sociální sítě.

Máme si vybrat barevné nebo černobílé fotografie?

Většinou klientům odevzdávám mix výše uvedeného. Všechny fotografie dostanete v barevné verzi a tam, kde se to hodí, přidám i černobílou verzi. 

Fakturační údaje

Na Sádkách 2487
Brandýs nad Labem - Stará
Boleslav 25001
IČ: 02847582 (neplátce DPH)

Sledujte mě na sociálních sítích

Facebook: @zuzanaminx
Instagram: @zuzanaminx
LinkedIn: @zuzanaminx
Youtube: @zuzanaminx