Sběrky - Vinotéka u zámku

Sběrky jsou degustačním místem, které manželé Bartoníčkovi zrekonstruovali ve starém areálu sběrných surovin v Brandýse nad Labem. Šárka Bartoníčková si tak splnila svůj sen.  Peče skvělé chleby, bagety, ale hlavně nabízí lahůdky z francouzské kuchyně, české, izraelské, indické. Po všem se ihned zapráší, v Brandýse je již vyhlášená a na její degustační večery se musíte vyloženě probojovat..

Fotit pro Šárku je radost. Mohu se zde  pohybovat během příprav i  prodeje, při akcích , ale hlavně se mi pod foťák dostane každý nový produkt nebo  nabídka. Šárka uvaří a já naaranžuji  a vyfotím. Lidé na sociálních sítí reagují na kombinaci skvělého jídla a dobré fotky velice dobře. Šárka sama říká, že na focení často není čas a já ji jídla nafotím z jiného úhlu pohledu.

Focení od Zuzky je vždy pohodové, bez problémů a výsledek je nádherný na pohled. Navíc má jiný úhel pohledu, než máme u nás ve firmě a tak nás vždy překvapí, jak fotografie nakonec vyzní. Zákazníky její fotky a následně náš produkt vždy láká ještě o kousek víc!
Vinotéka u zámku a Sběrky

Ozvěte se mi!

Ať můžeme nezávazně probrat, co chcete nafotit

Fakturační údaje

Na Sádkách 2487
Brandýs nad Labem - Stará
Boleslav 25001
IČ: 02847582 (neplátce DPH)

Sledujte mě na sociálních sítích

Facebook: @zuzanaminx
Instagram: @zuzanaminx
LinkedIn: @zuzanaminx
Youtube: @zuzanaminx